Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

PRZEDPŁATA

KURIER INPOST 10,90 PLN

(czas dostawy ok. 24 h robocze)

KURIER DPD 13,90 PLN

(czas dostawy ok. 24 h robocze)

KURIER POCZTEX 13,90 PLN

(czas dostawy ok. 24 h robocze)

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

KURIER INPOST 13,90 PLN

(czas dostawy ok. 24 h robocze)

KURIER DPD 16,90 PLN

(czas dostawy ok. 24 h robocze)

KURIER POCZTEX 16,90 PLN

(czas dostawy ok. 24 h robocze)

DARMOWA WYSYŁKA

OD 99 zł

PRZY PRZEDPŁACIE

OD 149 ZŁ

PRZY POBRANIU

INFORMACJA O ZWROTACH

Aby dokonać zwrotu zakupionych u nas towarów należy skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy. Mają państwo na to 14 dni. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować właściciela sklepu  o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia (poprzez pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektronicznąna adres: kontakt@malahit.pl). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy

Więcej informacji na temat zwrotów znajdą Państwo w regulaminie naszego sklepu.

CZAS REALIZACJI

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 – 48 godziny od momentu ich potwierdzenia i opłacenia. W szczególnych przypadkach tj. w okresie przedświątecznym, podczas wyprzedaży lub specjalnych promocji realizacja zamówienia może zostać wydłużona. Przewidywane terminy dostawy należy liczyć od momentu nadania przesyłki. Status zamówienia można śledzić na bieżąco – wszystkie informacje są wysyłane drogą mailową.

OPCJE PŁATNOŚCI

Najszybszą formą płatności są przelewy elektroniczne za pośrednictwem TPay – pieniądze od razu są księgowane na naszym koncie i możemy zacząć realizować zamówienie. To gwarancja najszybszej dostawy zamówienia.

ZWYKŁY PRZELEW W PLN NA KONTO

PKO BP S.A.

IBAN: PL 04 1020 3916 0000 0502 0234 2566

SWIFT: BPKOPLPW

FIRANY Dorota Hałubek

Sienkiewicza 18

97-300 Piotrków Trybunalski

Poprzez wybór formy płatności iRaty lub iLeasing, gdzie to po przelewie w imieniu klienta zapłaty za zamówienie dokonujemy jego realizacji.

Wybór formy płatności rabat za punkty to maksymalnie rabat 90% wartości zamówienia bez kosztów dostawy poprzez punkty zebrane w ramach programu odbieraj punkty za zakupy i tu dokonujemy realizacji płatności od razu po zaksięgowaniu pozostałych 10% wartości zamówienia plus koszt wysyłki.