O nas

Witaj w Malahit!

Miejscu, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne, żeby zadbać o siebie. Nie musisz wybierać między ceną a jakością. Zostań razem z nami i zanurz się w świecie najlepszych kosmetyków wybranych specjalnie dla Ciebie! Żyjemy w świecie, w którym nie ma kłopotów z dostępem do kosmetyków. Oferta jest zbyt bogata, aby móc spróbować wszystkiego na co miałoby się ochotę. Dodatkowo pojawiają się kwestie zdrowia i ceny… i wybór odpowiedniej pielęgnacji staje się problemem. Czy musimy wybierać między zdrowiem, a pięknym wyglądem? Ograniczać wydatki na inne rzeczy, aby zadbać o siebie? Znalezienie równowagi wydaje się trudne – z Malahit chcemy to ułatwić. Malahit to najlepsze kosmetyki w jednym miejscu! Prosto, szybko i w rozsądnej cenie!

Piękno definiuje Twój styl życia?

Nie zapominaj również o pielęgnacji wewnętrznego piękna. W Malahit regularnie przekazujemy część naszych zysków podopiecznym w schronisku w Gaju. Dzięki Tobie pomagamy! 

Specjalnie dla Ciebie 90% Rabatu! Tylko w Malahit możesz zapłacić punktami za zakupy. Za każdy produkt otrzymujesz punkty. Nie musisz na siłę ich wymieniać na produkty ze sklepu. Po prostu podczas płatności wybierz opcję “punkty Malahit”  i obniż cenę produktów aż do 90%