Hale namiotowe

Własny namiot bankietowy – zalety

Dużo osób, obracających się w branży eventowej oraz HoReCa (hotelarsko-gastronomicznej), przekonało się już o tym, że producent hal namiotowych jest w stanie pomóc im w rozwoju działalności.

Przenośna, złożona z poszczególnych modułów przestrzeń, którą można rozstawić na terenach zielonych, czy też na targach  i dużych placach, cieszy się coraz większą popularnością. I nie ma co się temu dziwić!

Przekonaj się, dlaczego namioty halowe w dzisiejszych czasach to tak popularna i dochodowa inwestycja.

Warto znaleźć profesjonalnego producenta hali namiotowej

Wolna i atrakcyjna przestrzeń, na której można ustawić stoliki, małą scenę, dekoracje itd. jest dzisiaj na wagę złota.

Producent hal namiotowych, jeżeli postrzegany jest jako profesjonalista w swoim fachu, jest w stanie dostosować taki obiekt w 100% do potrzeb inwestora, który określa:

  • jakie dokładnie ma być zadaszenie (dwuspadowe, wielospadowe),
  • z czego ma być wykonane poszycie (najbardziej popularne dla eventów jest fasadowe oraz z plandeki, nie brakuje jednak i płyty z blachą),
  • wielkość obiektu – jaki ma być długi, szeroki oraz wysoki (dzięki modułowej konstrukcji w późniejszym czasie można taki obiekt dowolnie zmniejszać oraz powiększać),
  • dodatki, które chciałby posiadać – podłogi, określony system oświetlenia, podwieszane sufity itd.

Produkcja namiotów halowych przebiega sprawnie, a ich rozstawienie nie jest skomplikowane, dzięki czemu z łatwością można nimi zarządzać.

Jeden namiot – liczne zastosowania

Posiadając firmę eventową warto zarządzać kilkoma powierzchniami, które można wynajmować pod różne uroczystości. Producent hal namiotowych, patrząc na zastosowanie swoich konstrukcji, jest w stanie zagwarantować atrakcyjną przestrzeń, na którą składają się:

  • hale targowe, koncertowe, ogrodowe, handlowe,
  • sale typowo wystawiennicze, bankietowe, weselne, okolicznościowe,
  • namioty gastronomiczne, cateringowe, konferencyjne.