Hale namiotowe

Zalety namiotów eventowych

Przyjęcia na świeżym powietrzu to nie lada atrakcja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Producent hal namiotowych dzięki temu o wiele częściej otrzymuje zlecenia od właścicieli domów weselnych, restauracji, jak i firm, które organizują imprezy oraz eventy.

Co takiego mają do zaoferowania namioty halowe, że cieszą się w ostatnim czasie tak dużą popularnością?

Funkcjonalna konstrukcja modułowa

Hala namiotowa w zależności od potrzeb inwestora może mieć różne obszycie (fasada, plandeka, blacha, płyta), tak samo jaki i wymiary (długość, szerokość, wysokość).

Niezależnie jednak od tego, co dokładnie zostanie wybrane, jej modułowa konstrukcja stwarza wiele możliwości, gdyż można ją:

  • dowolnie przestawiać,
  • szybko montować i demontować,
  • powiększać oraz pomniejszać.

Tego typu inwestycją powinien zająć się sprawdzony producent hal namiotowych. Znając przeznaczenie obiektu może on również zaproponować dodatkowe elementy, takie jak: drewniane podłogi, podwieszane sufity oraz oświetlenie. 

Dodatkowa przestrzeń – większe przychody

Właściciele lokali gastronomicznych, czy też sal przeznaczonych na różnego typu przyjęć, powinni posiadać własne hale namiotowe, które można rozstawić na przynależnym do danego obiektu terenie.

Nie tylko stanowią one urozmaicenie dla przyszłych klientów, ale i są dodatkową przestrzenią, dzięki której można więcej zarobić. Świetnie nadadzą się one na organizację:

  • wesel, bankietów, wystaw,
  • spotkań firmowych, konferencji,
  • koncertów, spotkań cateringowych, kiermaszy.

Decydując się na namioty halowe warto już na samym początku składania zamówienia zaznaczyć, czy mają być one sezonowe, czy też całoroczne.

Doświadczony producent, niezależnie od wyboru, zawsze doradzi jaką dokumentację trzeba przygotować oraz gdzie należy ją złożyć.